پژوهشكده فلسفه تحلیلی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (IPM) با همکاری انستیتو ژان نیکو (Institut Jean Nicod) فرانسه، کنفرانس «اندیشه مفرد، ارجاع، و ارتباط» را از ۱۷ الی ۱۸ اردیبهشت 1397 برگزار می‌کند. در این کنفرانس محققانی از دو مرکز فوق، در کنار برخی از محققان داخلی و خارجی دیگر سخنرانی خواهند کرد. برنامه موقت کنفرانس از طریق پایگاه اینترنتی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی در دسترس است. شایان ذکر است که امکان تغییرات جزئی در این برنامه وجود دارد. در ضمن، تمامی سخنرانی‌ها به زبان انکلیسی خواهد بود.

از آنجاکه ظرفیت محدودی برای شرکت دانشجویان و محققان فلسفه در این کنفرانس وجود دارد، پژوهشکده فلسفه بدین‌وسیله از علاقه‌مندان دعوت می‌کند تا تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ رزومه تحصیلی خود را به نشانی الکترونیکی پژوهشکده ارسال کنند. شرکت‌کنندگان براساس سوابق تحصیلی و علایق پژوهشی انتخاب می‌شوند و از آنها حداکثر تا تاریخ ۷ اردیبهشت برای ثبت‌نام قطعی دعوت خواهد شد.

قابل ذکر است که شرکت در این کنفرانس رایگان است. با این حال شرکت‌کنندگانی که مایل به حضور در مراسم شام پایانی همایش باشند لازم است در زمان ثبت نام قطعی مبلغ ۵۰ هزارتومان بپردازند.

 

 برنامه کنفرانس

 

زمان: ۱۷ تا ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷.

مکان: تهران، میدان شهید باهنر (نیاوران)، پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (IPM)، سالن شماره ۱.

پایگاه اینترنتی پژوهشکده فلسفه تحلیلی: http://philosophy.ipm.ac.ir

نشانی الکترونیکی پژوهشکده (جهت پیش ثبت‌نام): phil@ipm.ir

تلفن: ۲۲۸۰۳۶۶۹

 

با سپاس

ساجد طیبی

sajed.tayebi@gmail.com
 

Singular Thought, Reference, and Communication

Institute for Research in Fundamental Sciences (IPM), School of Philosophy, Niavaran, Tehran, IRAN 

May 5 - 7, 2018

Tel: +98 21 22803669
E-mail:
phil@ipm.ir     

http://philosophy.ipm.ac.ir

 

 

 

  

footer
 

webmaster | ipmic@ipm.ir   Copyright © 2012, All rights reserved.