هفتمین مدرسهٔ تابستانی فلسفهٔ تحلیلی

 

مباحثی در فلسفه ذهن، زبان، اخلاق و متافیزیک

 

 

 پژوهشکدهٔ فلسفهٔ تحلیلی پژوهشگاه دانشهای بنیادی (IPM) هفتمین دورة مدرسة تابستانی فلسفة تحلیلی را با عنوان «مباحثی در فلسفه ذهن، زبان، اخلاق و متافیزیک» از 4 تا 7 شهریور برگزار می‌کند. در این دوره استادان و همکاران پژوهشگاه دانش‌های بنیادی چهار کلاس آموزشی را در فلسفه ذهن، فلسفه زبان،  فلسفه اخلاق و متافیزیک برگزار می‌کنند. (عنوان دقیق و تاریخ کلاس‌ها در برنامه پیوست آمده است).

از علاقه‌مندان به شرکت در این مدرسة تابستانی دعوت میشود حداکثر تا تاریخ 15 مرداد با نشانی الکترونیکی دبیرخانة مدرسة تابستانی (phil@ipm.ir) تماس بگیرند. لطفاْ، در ایمیل ارسالی، ضمن ذکر نام و سوابق تحصیلی، رزومهٔ متقاضی نیز پیوست شود. هدف اصلی این مدرسه تابستانی کمک به بهبود وضعیت آموزشی در فلسفه تحلیلی است؛ متقاضیان بر اساس این هدف پذیرفته خواهند شد. با این همه، با توجه به محدودیت فضای محل برگزاری مدرسة تابستانی، ممکن است پژوهشکده قادر نباشد تمام متقاضیان را برای مدرسه بپذیرد.

هزینة دوره 400،000 ریال است که نحوة پرداخت آن اعلام خواهد شد. این مبلغ شامل هزینه کل دوره (چهار کلاس) و پذیرایی در طول دوره (بجز ناهار) و بستة آموزشی مربوط به کلاس‌ها است. در طول دورة مدرسة تابستانی، امکان اسکانِ تعداد محدودی از شرکت‌کنندگانی که ساکن تهران نیستند در مهمانسرای پژوهشگاه فراهم است. برای آگاهی از شرایط و هزینة اسکان در مهمانسرای پژوهشگاه می‌توانید با شماره تلفن 22803669-021 تماس بگیرید.

 

 

برنامه مدرسه تابستانی

پوستر مدرسه تابستانی

 

 

 

  

footer
 

webmaster | ipmic@ipm.ir   Copyright © 2012, All rights reserved.