ششمین مدرسۀ تابستانی فلسفۀ تحلیلی

 درون‌گرایی و برون‌گرایی

  محتوا، شناخت و هنجار

 

پژوهشکدۀ فلسفه تحلیلی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی ششمین دورۀ مدرسۀ تابستانی فلسفۀ تحلیلی را با عنوان «درون‌گرایی و برون‌گرایی: محتوا، شناخت و هنجار» از ۲۰ الی ۲۲ شهریور برگزار می‌کند.

 

در این دوره استادان و همکاران پژوهشگاه دانش‌های بنیادی مباحثی را دربارۀ درون‌گرایی و برون‌گرایی در حوزه‌های مختلف فلسفۀ تحلیلی، از جمله در فلسفۀ زبان، فلسفۀ ذهن، معرفت‌شناسی و اخلاق تدریس خواهند کرد. البته باید توجه داشت که در این حوزه‌ها از «درون‌گرایی» و «برون‌گرایی» معانی کاملاً یکسانی مراد نمی‌شود. در این مدرسه از جمله کوشش می‌شود معانی دقیق درون‌گرایی و برون‌گرایی در هر یک از این حوزه‌ها معرفی شود. برنامۀ دوره به زودی اعلام خواهد شد.

 

از علاقه‌مندان شرکت در این مدرسۀ تابستانی دعوت می‌شود حداکثر تا تاریخ ۹۶/۵/۱۵ فرم پیش‌ثبت‌نام را از اینجا دریافت کنند و پس از تکمیل آن، نام فایل را به نام خانوادگی خود (با حروف انگلیسی) تغییر دهند و به نشانی الکترونیکی دبیرخانۀ مدرسۀ تابستانی (phil@ipm.ir) ارسال کنند. قابل ذکر است که با توجه به محدودیت فضای محل برگزاری مدرسۀ تابستانی، شرکت‌کنندگان بر مبنای سوابق تحصیلی و علایق پژوهشی از میان اشخاصی که پیش‌ثبت‌نام کرده‌اند، انتخاب خواهند شد.

 

هزینۀ دوره ۱،۰۰۰،۰۰۰ ریال است که نحوۀ پرداخت آن اعلام خواهد شد. این مبلغ شامل هزینه‌های ناهار و پذیرایی در طول دوره و بستۀ آموزشی مربوط به کلاس‌ها است. همچنین، در طول دورۀ مدرسۀ تابستانی، امکان اسکان عده‌ای محدود از شرکت‌کنندگانی که ساکن تهران نیستند در مهمانسرای پژوهشگاه فراهم است. برای آگاهی از شرایط و هزینۀ اسکان در مهمانسرای پژوهشگاه می‌توانید با شماره تلفن ۲۲۸۰۳۶۶۹-۰۲۱ تماس بگیرید.

پوستر مدرسه تابستانی

 

 

 

  

footer
 

webmaster | ipmic@ipm.ir   Copyright © 2012, All rights reserved.